نوع متفاوت در تابلو لایت باکس کدام است؟

گونه های لایت باکس

لایت باکس تبلیغاتی
لایت باکس تبلیغاتی

کسانی که فعالیت پباده سازی و ساخت تابلو لایت باکس را انجام می دهند , میدانند لایت باکس ها به سه مدل اساسی تقسیم میشوند که به شرح تحت می‌باشند :

لایت باکس کریستالی :

 

لایتباکس کریستالی از جدیدترین و زیباترین مدل این ابزار تبلیغاتی بوده علت آن نیز این است که مضاعف رشته رشته و کم ضخامت و نزدیک به یک سانتی متر ساخته می شود . پباده سازی لایتباکس کریستالی دوچندان متنوع صورت گرفته و در سالهای اخیر علاقه مندان متعددی جذب نموده است . بعضی خصوصیت های یگانه لایتباکس کریستالی به شرح زیر است :

1 – برای نوروروشنایی درین مدل ابزار تبلیغاتی از چراغ های LED و SMD استعمال می نمایند . این چراغ ها روشنایی براق تری داشته و تداوم بیشتری نیز دارا هستند و دیر می سوزند .

2 – فروغ ساخت شده بوسیله این تابلو منحصر ظلمت و شب نیست و طی روز و علیه فروغ و روشنایی خوشید نیز طوری پباده سازی می شود که جلوه مختص خویش را داشته باشد .

3 – لایتباکس کریستالی را می توان در همگی محل ها از جمله رستوران ها , نگارخانه ها , تابلوهای نمایشگاههای عکاسی , صندوق های قبول بیمار‌ستان ها و داروخانه ها , در کنار تابلوهای معرفی کننده مکان های باطن ساختمانی و بخش اعظمی دیگر مورد استعمال قرار بخشید و برای نصب این تابلوها محدودیت مکانی نیست .

 

لایتباکس محیط گشوده یا این که آوت به دور

لایتباکس محیط گشوده یا این که آوت بدور همان طور که از نامش پیداست , برای محیط های گشوده مثل خیابان , محل های عبور عابر پیاده , فضاهای گشوده مانند بوستان و نمایشگاههای همگانی به کارگیری میگردند . بعضا خصوصیت های لایتباکس محیط گشوده یا این که آوت بدور به شرح پایین می‌باشند :

1 – همانطو که گفتیم برای به کارگیری در محیط های گشوده پباده سازی و ساخته میگردند .

2 – طریق پباده سازی و ساخت این گونه ابزار تبلیغاتی این چنین است که فریم آن را از آلومینیوم یا این که کامپوزیت ساخته و اساس های آن را فلزی گزینش می نمایند ولی برای روکش اساس های فلزی از کامپوزیت به کار گیری می شود .

3 – خط مش لایتباکس محیط گشوده یا این که آوت بدور شیشه ای بوده و قطر شیشه آن را 6 میلی متر و یا این که بیشتر در لحاظ میگیرند .

لایتباکس آلومینیومی

 

لایتباکس آلومینیومی نیز یکی دیگر از اشکال این ابزار تبلیغاتی بوده که برای معرفی تولیدها و سرویس ها شرکت های و نهاد های متعدد مورد به کار گیری قرار میگیرد و مشتمل بر خصوصیات تحت است :

1 – شیوه لایتباکس آلومینیومی را از فلکسی و یا این که لایت فلکس می‌سازند .

2 – نوروفروغ مایحتاج این جور لایتباکس از چراغ های LED و SMD گرفته می شود .

3 – یک مثال خیلی دارای شهرت که کلیه شما آن را چشم اید , لایتباکس های پباده سازی شده در متروها می باشند .

 

مزایای استعمال از لایتباکس چیست؟

1 – اولی مزیت به کارگیری از این ابزار تبلیغاتی مصرف کم برق در آن است که‌این گونه ابزار تبلیغاتی را به صرفه خواهد کرد .

2 – تبلیغات درون باکس لایتباکس به راحتی قابل ردوبدل است .

3 – با کیفیت و پایداری آن در قبال موقعیت جویبار و باد و باران منجر شده‌است در سالهای اخیر به فراوانی مورد استعمال قرار بگیرد .

4 – تابیدن نوروفروغ روی باکس آن به طور کامل یکنواخت بوده و کلیه نصیب ها را به یک میزان روشن می نماید .

5 – پباده سازی لایتباکس طوری انجام می شود که می‌توانید به صورت دیواری یا این که آویز نیز آن را نصب فرمائید و به خاطر ضخامت مقداری که دارااست , وزن بالایی نیز نخواهد داشت .

 

پباده سازی لایتباکس

برای پباده سازی لایتباکس باکیفیت و مقاوم بایستی تعدادی اصول رعایت شود که در پی به بعضا از آن‌ها اشاره میکنیم :

1 – در پباده سازی لایتباکس بایستی اعتنا داشته باشید با اعتنا به مقدار بنا جعبه میزان فولدر چاپی تفاوت خواهد کرد.

 

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Xبستن تبليغ
دانلود آهنگ
دانلود آهنگ جدید
دانلود فیلم
دانلود آهنگ جدید